درباره هیرمان

تبریک به مناسبت شروع فصل زندگی مشترک

سالن عقد هیرمان یکی از شیک ترین و به روز ترین سالن عقدهای تهران میباشد که مزایا و امکانات خوبی جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم عقد شمارا دارد که بدون استرس و چالش می توانید مراسم عقد خودتون رو برگزار کنید.

سالن عقد هیرمان در واقع یک دفتر رسمی ثبت ازدواج هست که سر دفتر محترم با سابقه چندین ساله ،ثبت ازدواج انجام میدهند و از ابتدا فقط در امر خیر ازدواج فعالیت داشته اند وبه طور رسمی ازدواج شما رو ثبت و در کوتاه ترین زمان مدارکتون اماده میشه (قابل توجه زوجهایی که جهت انجام امور اداری مدارک رو سریع لازم دارند )همچنین برای ثبت شروط ضمن عقد نکاح هزینه جداگانه دریافت نمیکنند و خطبه عقد را با توجه به شرایط شما و با رعایت موازین قانونی و شرعی جاری می کنند.

این سالن با دسترسی خوب و آسان از چند مسیر این امکان رو به شما میده که خیلی راحت با مهمانها هماهنگ کنید و مهمانها در وقت مشخص شده در محل حاضر بشن.

موقعیت دفتر برای پارک ماشین های مهمانها بسیارعالی واز این نظر جزو یکی از مواردی هست که شاید برای بعضی از زوج ها خیلی مهم باشه و مهمانها به راحتی در مقابل ساختمان دفتر میتونن وسیله خودشون رو پارک کنند.

سالن در طبقه همکف هست و برای اون دسته از زوج هایی که مهمانهای با سن بالا دارن با خیال راحت میتوانند مهمانهایشان را دعوت کنند .

فضای سالن با توجه به متراژ بالا و فلت بودن سالن ظرفیت نرمال تا 40 نفر صندلی داره داخل سالن دفتر جداگانه ای هست      زوج هایی که برای امور دفتری و ثبتی عقد مایلند در فضای جداگانه و خصوصی تر صورت بگیره و برگزاری خطبه عقد داخل سالن در کنار سفره عقد خوانده می شود.

در رابطه با سفره عقد هیرمان دیزاین سفره هر چند وقت عوض میشه تا سفره یکنواخت نباشه و ار جدیدترین لوازم و اکسسوری های مدرن و لوکس استفاده میشه سفره عقد هیرمان کامل هست و نیازی نیست که زوج های عزیز به فکر خرید لوازم سفره باشن آیینه و شمعدان قرآن خنچه عقد ...شمع آرایی وگل آرایی مصنوعی داریم و دیگه هزینه بابت شمع آرایی نخواهیم داشت .

برای گل آرایی طبیعی هم مجموعه هیرمان تیم حرفه ای گل آرایی داره که این امکان رو به شما میده که با توجه به سلیقه خودتون سفره و سالن رو دیزاین کنینو همینطور برای دسته گل عروس تل یا دستبند عروس با وجود نمونه های زیاد به راحتی می تونین انتخاب کنید .

مجموعه هیرمان برای اینکه کمترین استرس و دغدغه رو داشته باشین  مزون هیرمان م در کمترین زمان به مدت 1 هفته لباس روز مراسمتون روبا سلیقه خودتون  طراحی ودوخت رو انجام میدن .

برای هر چه بهتر برگزار کردن مراسم شما هیرمان منوی پذیرایی ویژه ای برای شما در نظر داره که میتونین انتخاب کنید شامل مواردی: چای و نسکافه/آبمیوه طبیعی /شربت سنتی /کوکتل میوه فصل /فینگرفود/سینی نان پنیر سبزی طرفدار زیادی داره.

همه پذیرایی ها با ظرزف شیک انجام میشه که البته با توجه به جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به انتخاب خود زوج های عزیز موارد پذیرایی با رعایت بهداشت کامل تهیه و داخل ظرزف مناسب یکبار مصرف انجام میشه .

پذیرایی از مهمانها توسط مهمانداران مجرب تشریفات مجالس صورت میگیره معمولا بزرگترها پذیرایی براشون خیلی مهمه ازاین بابت زوج های عزیز دغدغه نداشته باشن .

در آخر هم برای اینکه همه این لحظات برای شما ثبت و خاطره انگیز باشه در مجموعه هیرمان آتلیه اختصاصی با تم ها مختلفی برای عکاسی داریم و تیم تصویر برداری حرفه ای  داریم که ادیت عکس و تدوین فیلم ها توسط خانم های حرفه ای و خوش برخورد و با انرژی انجام میشه که لحظات خوبی در کنار هم در هیرمان داشته باشیم.

منتظر شما زوج های عزیز در مجموعه هیرمان هستیم.